Kaymakam Doğan KEMELEK, Şehit Aileleri, Gaziler ve Aileleri ile birlikte iftar açtı.
         Kaymakam KEMELEK’in, Ramazan ayında gelenek haline getirdiği uygulamalardan birisi de Şehit Aileleri, Gaziler ve aileleri ile iftar açmak. Şehit Aileleri, Gaziler ve aileleri onuruna iftar yemeği veren KEMELEK iftar öncesi ve sonrasında eşi Ümmü Gülsüm KEMELEK Hanımefendi  ile beraber konuklarla tek tek sohbet ederek yakından ilgilendi, taleplerini dinledi.
        İftar yemeğinde bir konuşma yapan Kaymakam KEMELEK şunları söyledi. “Biz sizlerle fırsat buldukça Ramazan ayı, bayramlar, Gazileri Anma Günü ve Şehitleri Anma Günü gibi özel günlerde bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bu Ramazan ayında da geleneğimizi bozmayarak bir araya geldik. Hepinize katılımlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah yine güzel vesilelerle birlikte oluruz. Hepinize sağlık, sıhhat ve afiyet diliyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.
       İftar yemeğine Kaymakam KEMELEK ve Eşi Ümmü Gülsüm KEMELEK’in yanı sıra İlçe Belediye Başkanı Sıddık DEMİRCAN, Kurum Amirleri ile Şehit Aileleri ,Gaziler ve aileleri katıldı.