İlçemizde her ay düzenli olarak geçekleştirilen muhtarlar toplantısı bu ay da İlçemiz Kaymakamı Doğan KEMELEK başkanlığında 25.09.2018 tarihinde Kaymakamlık Makamında gerçekleştirildi. Toplantı İlçemiz Kaymakamı Doğan KEMELEK, İlçe Jandarma Komutanı Aytekin YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim GÜNEY, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Abdullah PAKİH ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti.
        Muhtarlar hayvan hırsızlığı, asayiş sorunları, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, öğrenci taşıma sorunları, altyapı sorunları, sağlık, sosyal yardım ve evde bakım hizmetleri sorunları gibi soruları muhatabı kurum amirlerine iletti. Kurum amirleri kurumlarını ilgilendiren hususları not aldı.
        Soru cevap kısmının ardından yöneltilen sorularla ilgili bir değerlendirmede bulunan Kaymakam KEMELEK “Hayvan hırsızlığı ile ilgili kurumlarımız tedbirlerini alacak, vatandaşlarımız özellikle kişisel tedbirlerini alacak, Mahalleye giren çıkan yabancı insanlar, dilenci ve hurdacılara karşı muhtarlarımız ve halkımız duyarlı olmalıdır, Kolluk kuvvetleri ile iletişim halinde olmanızı istiyorum.” dedi.
        Kaymakam Doğan KEMELEK mahallelerin içme suyu ve depoların temizliği ile ilgili olarak Toplum Sağlığı personellerin gerekli önlemleri almaları için talimat vererek toplantıyı sonlandırdı.